Motto Hakkında

0 +
Yıllık Tecrübe
Hakkımızda
Motto Akademi

Hakkımızda

2006 yılında kurulan ENDO KOLLEKTİF ŞİRKETİ bünyesinde, 2014 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışındaki eğitim kurumlarından (DIAmond, IVV, Rospa, Türkiye Motosiklet Federasyonu) aldığımız belgelerle, motosiklet ve otomobil sürücüleri için Temel ve İleri Düzeyde Güvenli Sürüş Eğitimlerini yasalara ve bu konudaki ulusal ve uluslararası müfredata uygun, dürüst, adil, çevreye ve insana saygılı, yenilikçi ve çağdaş bir yaklaşımla birlikte deneyimli eğitmenler eşliğinde gerçekleştirmeyi amaç edindik.

Şirketimiz, deneyimli ve başarılı kadrosuyla faaliyet gösterdiği tüm alanlarda en uygun çözümü müşteri odaklı bir yaklaşımla ve verimlilik beklentilerimizi göz ardı etmeden, doğru zamanlamayla ve yüksek kaliteyle sunma hedefini ilk günden bu yana sürdürmektedir.

Vizyonu ve misyonu doğrultusunda hareket eden şirketimiz; iş birliği, sorumluluk, açıklık, şeffaflık, güven ve saygınlığa dayalı çalışma prensibiyle yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Zorlu ve değişken piyasa koşullarında dahi üstlendiğimiz kaliteli eğitim politikamızdan ödün vermeden, katılımcılarımızın kişisel gelişimlerine bilinçli, güvenli ve keyifli ileri sürücüler olarak katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde; kalite, güvenilirlik ve müşteri odaklılık özelliklerimizle aranan ve saygın bir kuruluş olmak.

Hayallerinizi Bizimle Şimdi Gerçeğe Dönüştürün

Takım
Takım

Motto Ekibi

Faruk Işıkkent

TMF A Eğitmeni

Hasan Çakmak

TMF A Eğitmeni

Doruk İriş

TMF C Eğitmeni